Nasze hobby

 

 

Andrzej Rydzewski

Urodziłem się w znaku ryb w związku z czym moim żywiołem jest woda. Moim hobby jest niewątpliwie snorkeling czyli nurkowanie w masce, fajce i płetwach i obserwacja podwodnego świata. Swoją pasję dzielę z moją rodziną szczególnie podczas wakacyjnych wojaży, z których zawsze wracamy uśmiechnięci. Uwielbiam nagrywać pod wodą amatorskie filmy, które po zmontowaniu oglądamy wspólnie w długie zimowe wieczory. Gorąco polecam każdemu aktywny wypoczynek w wodzie na łonie natury – dla mnie nie ma nic lepszego!

 

 

 

 

 

 

 

Arkadiusz Dąbrowski

W wolnych chwilach lubię jeździć na rowerze. Z żoną i synami często wyjeżdżamy na wycieczki turystyczne poza miasto. Chętnie biorę udział w imprezach biegowych, także tych z przeszkodami. Lubię aktywnie spędzać czas z rodziną.

Kamil Stajkowski

No więc jeśli chodzi o hobby, to zależnie od sezonu, jak jest cieplej, to każdą możliwą aktywność staram się spędzić na rowerze jeżdżąc głównie po lasach wokół domu, w sezonie zimowym najchętniej siedzę w domu i zajmuje się książką, koniecznie kryminałem lub jakąś fantastyką, poza tym gram okazjonalnie w squasha ze znajomymi lub lubię wyjść na siłownie. Poza tym wieczorem lubię usiąść przed jakimś singleplayerem lub MMO. W sezonie letnim jak jest okazja lubię wyrwać się w góry, najczęściej Karkonosze. Latem, jak jest ciepło lubię też pojechać na działce i porobić fizycznie czy to siekierą, czy młotkiem, w zależności od potrzeb. Poza rekreacją interesuje mnie motoryzacja i wszystko, co ma powyżej 3 litrów pod maską, jestem po prostu blacharą. A tak prywatnie to jestem dumnym posiadaczem 2 kotków, w skrócie- jestem kociarzem.

 

 

 

 

 

 

 

Michał Wojcieszyński

Jest takie stare chińskie przysłowie brzmiące :

„Chcesz być szczęśliwy przez chwilę – napij się wina,
Chcesz być szczęśliwy przez rok – ożeń się,
Chcesz być szczęśliwy całe życie – załóż sobie ogród”

O prawdziwości tych słów przekonuję się każdego roku gdy wiosną widzę budzące się do życia rośliny, latem podziwiam bujne i rozłożyste kwiaty a jesienią wielobarwną tęczę przebarwiających się liści. Dlatego całą rodziną każdą wolną chwilę wykorzystujemy na pracę w ogrodzie, która daje wiele radości i satysfakcji. Uczy cierpliwości i pokory do otaczającej przyrody.

 

Paweł Kasprzak

W swoim życiu próbowałem wielu rzeczy, niektóre zostały ze mną na dłużej, a inne odeszły w zapomnienie. Zawsze jednak wszystko co robiłem, miało związek z naturą. Największą przyjemność oraz ucieczkę od codzienności sprawia mi aktywne spędzanie czasu: jazda na rowerze, deskorolce, wędrówki, poznawanie nowych terenów. Odkąd 7 lat temu adoptowałem psa, obcowanie z naturą stało się jeszcze przyjemniejsze.

Tomasz Gronek

tomasz-gronek_kierownik-regionu-poludniowego

   

„Odkąd pamiętam zawsze towarzyszył mi rower i tak zostało. Jest dla mnie czymś więcej niż tylko środkiem transportu. Czystą przyjemnością, sposobem na odpoczynek oraz na ucieczkę od wielkomiejskiego zgiełku.”

Paweł Szmulski

„Nazywam się Paweł Szmulski i jestem pracownikiem firmy AGAflex- zajmuję się szerzeniem dobrej nowiny o naszych innowacyjnych produktach. Przychodzi mi to z łatwością- myśl, kierująca naszą firmą, łączy się z moimi pasjami. Woda to mój żywioł! W przerwie między pozyskiwaniem nowych klientów szukam lotów do odległych zakątków świata, gdzie nurkuję, żegluję i uczę się technik biznesu od najlepszych- moim mentorem jest Brian Tracy. Nie poprzestaję jednak na rozwijaniu się jedynie poza granicami. Kiedy jestem w Polsce, regularnie uprawiam boks, a aby mieć siłę na walkę z konkurencją, trenuję siłę mięśni na siłowni. Moja wszechstronność, pewność siebie, przebojowość i mieszanka inteligencji z nonszalancją pozwalają mi na łatwe zawieranie znajomości, między innymi z płcią piękną. W sprzedaży siebie oraz produktów AGAflex nie mam sobie równych, dlatego ostrzegam konkurencję- nawet nie próbujcie nas wyprzedzić- i tak skończy się to nokautem w pierwszej rundzie!”

 

 

 

Heros Instalacji

„Zawsze wiedziałem jak poważne problemy mogą nas spotkać podczas wykonywania, przerabiania i przede wszystkim napraw instalacji. Uwielbiam majstrować, wykonywać najcięższe instalacje. Wszystko po to aby płynęła woda. Trudne instalacje, naprawy robię w kilka godzin, a niemożliwe od ręki. Trudne nie oznacza niemożliwe. I ty zostań Herosem instalacji.”