Nasze hobby

Emilia Bogdańska

„Moją pasją, która pochłania coraz większą część mojego wolnego czasu jest fotografia. Poprzez fotografie staram się ukazać to co dla innych może być niewidoczne, mogę uwiecznić każdą niepowtarzalną i bezpowrotną chwilę. Coraz częściej wykonuje zdjęcia czarno – białe. Czarno – biała fotografia nadaje uchwyconym momentom niepowtarzalną atmosferę oraz charakter ponadczasowości, ale także wyostrza uwagę widza, pozwala mu dostrzegać rzeczy, które uznał by za zwykłe i całkiem normalne przy kolorowej fotografii.”

 

  

 

 

 

Ewelina Grabowska

„Moją największą pasją dzięki której mogę w stu procentach zrelaksować się jest zgłębianie tematu ornitologi, interesuję się również hodowlą zwierząt futerkowych. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to emocjonujące czekając/szukając z lornetką ciekawego okazu dzięcioła, sikorki, a w lecie na łące naszego bociana. Nawet kruk jest fascynujący. Przy okazji można spotkać bliżej ziemi 🙂 zwierzątka futerkowe które stanowią również ciekawy  temat rozmyślań. Najczęściej widuję znanego nam wszystkim kolegę z rudą kitą czyli „Pana lisa”. Ostatnio coraz więcej czasu przeznaczam na zgłębianie tego tematu.”

 

 

 

 

 

 

Martyna Gutowska

Moja „przygoda” z makijażem zaczęła się już od najmłodszych lat, kiedy to podkradałam mamie kosmetyki, a następnie się nimi malowałam, tak zostało do tej pory. Dla mnie makijaż stanowi odskocznie, podczas której mogę wszystkie swoje myśli przekierować na inny tor. Relaksuje się nie tylko podczas wykonywania go, ale również podczas oglądania filmów, wrzucanych przez kobiety z całego świata na różne portale społecznościowe.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Piotr Kuciński

Urodziłem się w znaku ryb w związku z czym moim żywiołem jest woda. Moim hobby jest niewątpliwie snorkeling czyli nurkowanie w masce, fajce i płetwach i obserwacja podwodnego świata. Swoją pasję dzielę z moją rodziną szczególnie podczas wakacyjnych wojaży, z których zawsze wracamy uśmiechnięci. Uwielbiam nagrywać pod wodą amatorskie filmy, które po zmontowaniu oglądamy wspólnie w długie zimowe wieczory. Gorąco polecam każdemu aktywny wypoczynek w wodzie na łonie natury – dla mnie nie ma nic lepszego!

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Gronek

tomasz-gronek_kierownik-regionu-poludniowego

„Odkąd pamiętam zawsze towarzyszył mi rower i tak zostało. Jest dla mnie czymś więcej niż tylko środkiem transportu. Czystą przyjemnością, sposobem na odpoczynek oraz na ucieczkę od wielkomiejskiego zgiełku.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sebastian Wierzbicki

Moją pasją jest niewątpliwie piłka nożna, która powoduje że chce się wyskoczyć na murawę i przyłączyć do gry z innymi. . Od zawsze interesowała mnie Polska liga, sporadycznie zagraniczna. Moim największym kręgiem zainteresowania jest Ekstraklasa choć pierwsza i druga liga jak najbardziej wzbudza emocje, a nazwy zespołów mógł bym wymieniać z zamkniętymi oczami. Dodatkowo w wolnych chwilach  towarzyszy mi wysublimowana muzyka, która powoduje uśmiech na mojej twarzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Łukasz Fikus 

„Moją pasją której oddawałem się bez reszty od najmłodszych lat był sport. Boks oraz siłownia. Na studiach odkryłem Rugby które było częścią mojego życia przez prawie 10 lat. Obecnie jestem stałym bywalcem fitness klubów, zapalonym snowbordzistą a także trenerem personalnym i dietetykiem.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Daniel Gospodarczuk

„Jednej dominującej pasji nie mam. Lubię sport – od dwóch lat gram  regularnie w squasha – pozwala mi się szybko odstresować, a dodatkowo, w brew pozorom, jest to niezła gra strategiczna. Lubię piłkę nożną oraz ręczną. Kiedyś nawet byłem sędzią szczypiorniaka. Poza tym lubię podróżować – szczególnie delektuję się wędrówkami górskimi.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Paweł Wojewoda

Pawel-Wojewoda

„Moją pasją okazało się wędkarstwo. Jeszcze niedawno myślałem o siedzeniu z wędką jako hobby godnym emeryta. Dziś, gdy przekonałem się jak to wygląda, zmieniłem zdanie. Doceniam możliwość spędzenia kilku godzin na łonie natury, z dala od zgiełku, obowiązków i pędzącego świata. Pomimo, że wynik połowu z reguły okazuje się mizerny to i tak wracam do domu z uśmiechem na twarzy.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Paweł Szmulski

„Nazywam się Paweł Szmulski i jestem pracownikiem firmy AGAflex- zajmuję się szerzeniem dobrej nowiny o naszych innowacyjnych produktach. Przychodzi mi to z łatwością- myśl, kierująca naszą firmą, łączy się z moimi pasjami. Woda to mój żywioł! W przerwie między pozyskiwaniem nowych klientów szukam lotów do odległych zakątków świata, gdzie nurkuję, żegluję i uczę się technik biznesu od najlepszych- moim mentorem jest Brian Tracy. Nie poprzestaję jednak na rozwijaniu się jedynie poza granicami. Kiedy jestem w Polsce, regularnie uprawiam boks, a aby mieć siłę na walkę z konkurencją, trenuję siłę mięśni na siłowni. Moja wszechstronność, pewność siebie, przebojowość i mieszanka inteligencji z nonszalancją pozwalają mi na łatwe zawieranie znajomości, między innymi z płcią piękną. W sprzedaży siebie oraz produktów AGAflex nie mam sobie równych, dlatego ostrzegam konkurencję- nawet nie próbujcie nas wyprzedzić- i tak skończy się to nokautem w pierwszej rundzie!”

 

 

 

 

 

 

 

Heros Instalacji

„Zawsze wiedziałem jak poważne problemy mogą nas spotkać podczas wykonywania, przerabiania i przede wszystkim napraw instalacji. Uwielbiam majstrować, wykonywać najcięższe instalacje. Wszystko po to aby płynęła woda. Trudne instalacje, naprawy robię w kilka godzin, a niemożliwe od ręki. Trudne nie oznacza niemożliwe. I ty zostań Herosem instalacji.”