Nasze hobby

Emilia Malinowska

„Moją pasją, która pochłania coraz większą część mojego wolnego czasu jest fotografia. Poprzez fotografie staram się ukazać to co dla innych może być niewidoczne, mogę uwiecznić każdą niepowtarzalną i bezpowrotną chwilę. Coraz częściej wykonuje zdjęcia czarno – białe. Czarno – biała fotografia nadaje uchwyconym momentom niepowtarzalną atmosferę oraz charakter ponadczasowości, ale także wyostrza uwagę widza, pozwala mu dostrzegać rzeczy, które uznał by za zwykłe i całkiem normalne przy kolorowej fotografii.”

 

  

 

 

 

Ewa Śliwkowska

„Moją największą pasją, dzięki której mogę w stu procentach zrelaksować się oraz przeżywać wyjątkowe chwile w fascynujących okolicznościach przyrody są wędrówki górskie oraz spacery po lesie. Góry z racji swojej trudnej dostępności izolują mnie od codziennego zgiełku, a co najważniejsze pozawalają cieszyć się spokojem, ciszą oraz swoim pięknem. Każda moja wyprawa w góry to niezapomniana przygoda oraz okazja do odkrywania miejsc nienaruszonych przez człowieka.”

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Martyna Keczmerska

„Moją ulubioną formą spędzania wolnego czasu od kilku lat jest kajakarstwo. Gdy tylko mam czas oraz sprzyjającą pogodę razem z przyjaciółmi organizujemy wspólnie spływy kajakowe. Takie wyprawy pozwalają na oderwanie się od rzeczywistości, a cisza i spokój pośród lasów i rzek to doskonałe miejsce na odpoczynek oraz odprężenie. Inną moją pasją, która wypełnia mój wolny czas, zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory jest literatura. Czytanie pozwala mi wejść w inny świat oderwać się od codziennych spraw i problemów. książki bardzo często towarzyszą mi w podróży co sprawia, że czas płynie o wiele szybciej.”

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Gronek

tomasz-gronek_kierownik-regionu-poludniowego

„Odkąd pamiętam zawsze towarzyszył mi rower i tak zostało. Jest dla mnie czymś więcej niż tylko środkiem transportu. Czystą przyjemnością, sposobem na odpoczynek oraz na ucieczkę od wielkomiejskiego zgiełku.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hubert Kowalczuk

Moją pasją jest niewątpliwie sport, który powoduje że każdym dniu świeci mi słońce. Od zawsze interesowała mnie psychologia i to właśnie dzięki jej poznałem mechanizmy rządzące człowiekiem. W każdym wolnym momencie towarzyszy mi wysublimowana muzyka, która powoduje uśmiech na mojej twarzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Paweł Masełko 

pawel-maselko_przedstawiciel-handlowy-region-poludniowy-iii

„Moją pasją jest moja ukochana, pochodząca z Katalonii. Piękna, ma niepodrabialny styl, efektowna. W tym roku skończyła 117 lat… a nazywa się FC Barcelona. Najlepszy klub piłkarski świata :)”

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Paweł Szubka

pawel-szubka_przedstawiciel-handlowy

„Od dziecka moim hobby był sport i nauka. Kiedy byłem dzieckiem grałem w tenisa, a po treningu liczyłem zadania z matematyki. Z wiekiem trochę się zmieniło. Teraz po treningu wrotkarstwa szybkiego poświęcam swój czas innowacjom technicznym.”