Nasze hobby

Anna Lachowska

anna-lachowska_kierownik-dzialu-handlowego

„Moją pasją, która pochłania coraz większą część mojego wolnego czasu jest fotografia. Poprzez fotografie staram się ukazać to co dla innych może być niewidoczne, mogę uwiecznić każdą niepowtarzalną i bezpowrotną chwilę. Coraz częściej wykonuje zdjęcia czarno – białe. Czarno – biała fotografia nadaje uchwyconym momentom niepowtarzalną atmosferę oraz charakter ponadczasowości, ale także wyostrza uwagę widza, pozwala mu dostrzegać rzeczy, które uznał by za zwykłe i całkiem normalne przy kolorowej fotografii.”

 

  

 

Monika Młodawska

monika-mlodawska_ksiegowosc

„Moją największą pasją, dzięki której mogę w stu procentach zrelaksować się oraz przeżywać wyjątkowe chwile w fascynujących okolicznościach przyrody są wędrówki górskie oraz spacery po lesie. Góry z racji swojej trudnej dostępności izolują mnie od codziennego zgiełku, a co najważniejsze pozawalają cieszyć się spokojem, ciszą oraz swoim pięknem. Każda moja wyprawa w góry to niezapomniana przygoda oraz okazja do odkrywania miejsc nienaruszonych przez człowieka.”

 

 

 

 

 

 

Tomasz Gronek

tomasz-gronek_kierownik-regionu-poludniowego

„Odkąd pamiętam zawsze towarzyszył mi rower i tak zostało. Jest dla mnie czymś więcej niż tylko środkiem transportu. Czystą przyjemnością, sposobem na odpoczynek oraz na ucieczkę od wielkomiejskiego zgiełku.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maciej Słowiński

z_maciej-slowinski_przedstawiciel-handlowy-region-wschodni-ii

„Nie ma lepszego miejsca na spędzanie wolnego czasu od gór, wycieczki górskimi szlakami umożliwiają zarówno sprawdzenie swojej kondycji jak i aktywne spędzanie czasu. Widoki które spotykamy w czasie wędrówki są bezcenne a satysfakcja z osiągania kolejnych szczytów nieopisana. Cisza i spokój która nam towarzyszy pozwala zapomnieć o obowiązkach dnia codziennego co jest podstawą udanego odpoczynku.”

 

 

 

 

 

 

 

Paulina Wójcik

paulina-wojcik_pracownik-dzialu-handlowego

„Moją ulubioną formą spędzania wolnego czasu od kilku lat jest kajakarstwo. Gdy tylko mam czas oraz sprzyjającą pogodę razem z przyjaciółmi organizujemy wspólnie spływy kajakowe. Takie wyprawy pozwalają na oderwanie się od rzeczywistości, a cisza i spokój pośród lasów i rzek to doskonałe miejsce na odpoczynek oraz odprężenie. Inną moją pasją, która wypełnia mój wolny czas, zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory jest literatura. Czytanie pozwala mi wejść w inny świat oderwać się od codziennych spraw i problemów. książki bardzo często towarzyszą mi w podróży co sprawia, że czas płynie o wiele szybciej.”

 

 

 

 

Paweł Masełko 

pawel-maselko_przedstawiciel-handlowy-region-poludniowy-iii

„Moją pasją jest moja ukochana, pochodząca z Katalonii. Piękna, ma niepodrabialny styl, efektowna. W tym roku skończyła 117 lat… a nazywa się FC Barcelona. Najlepszy klub piłkarski świata :)”

 

 

 

 

 

 

Wojciech Adamski 

wojciech-adamski_przedstawiciel-handlowy-region-zachodni-i

„Moim hobby jest ogród i wszystko co z nim związane. Każdą wolną chwilę spędzam wśród swoich roślin dbając, aby miały u mnie jak najlepiej – podcinam, przesadzam, podwiązuję, podlewam… Po tych wszystkich zabiegach lubię usiąść wśród nich, najlepiej wieczorem, żeby słuchać jak rosną… Jest to dla mnie najlepszy sposób relaksu i możliwość odcięcia się od zgiełku codziennego dnia.”

 

 

 

 

 

 

Magdalena Duda

magdalena-duda_pracownik-dzialu-handlowego

„Moim hobby jest taniec, który mnie bardzo fascynuję i staram poświęcać się mu w każdej wolnej chwili. Od niedawna uczęszczam na zajęcia. Tańcząc mogę się zrelaksować i odprężyć. To jest właśnie mój sposób na relaks. Moja przyjaciółka jest tancerką, która zdobywa liczne medale na turniejach i to właśnie ona zaraziła mnie do swojej pasji, która teraz stała się również i moją.”